O firmie

Nasza firma powstała w 1978 roku. Rosnące zapotrzebowanie na ekskluzywne posadzki i dostojne wnętrza zadecydowało o założeniu własnej firmy. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Otok koło Bolesławca. Tam usytuowane są budynki warsztatowe, magazyny, obiekty socjalne i biurowe. Nowoczesne technologie i maszyny do obróbki kamienia pozwalają na szybkie i precyzyjne wykonywanie najtrudniejszych zleceń. Bogaty wybór materiałów, możliwości wykonawcze i szeroka gama proponowanych produktów i usług daje możliwość zaspokajania najwyższych wymagań Klientów. Mogą Oni liczyć na rzetelne doradztwo, fachową pomoc oraz terminową i solidną realizację swoich pomysłów.

Naszymi Klientami są osoby fizyczne, podmioty gospodarcze oraz instytucje państwowe. Firma rozwija się dynamicznie, zwiększa zatrudnienie, pozyskuje nowych odbiorców, rozszerza własną ofertę i nawiązuje współpracę z wieloma podwykonawcami. Jest atrakcyjnym partnerem na rynku. Dziękujemy za odwiedzenie naszej strony i zapraszamy do jej przeglądania.

Nasza firma oferuje następujące wyroby gotowe: płyty fasadowe, płytki okładzinowe boniówkę, łupankę, galanterię kamienną oraz inne elementy według indywidualnych zamówień klientów. Wyroby te znajdują najszersze zastosowanie w budownictwie obiektów użyteczności publicznej oraz obiektów komercyjnych. Piaskowcami z Bolesławca obłożonych jest wiele budowli nie tylko w kraju. Ale również za granicą. Piaskowce pochodzące z tych złóż zaliczane są do najlepszych w Europie. Dzięki swoim niepowtarzalnym walorom piaskowce bolesławieckie wykorzystywane są do rekonstrukcji i renowacji zabytków architektury na terenie Polski, Niemiec, Czech i Słowacji, gdzie już od stuleci stosowane były jako surowiec budowlany. Aktualnie piaskowce bolesławieckie znajdują szerokie zastosowanie w nowoczesnym budownictwie w postaci płyt fasadowych, płytek okładzinowych, posadzek, schodów, gzymsów i wielu innych elementów architektownicznych.

Nasza firma ponadto zajmuje się produkcją galanterii kamiennej zaspokajając potrzeby i życzenia Klientów. Wykonujemy wg indywidualnych zamówień rzeĽby, kominki, fontanny, kaskady, elementy architektury budowlanej i ogrodowej. Zachęcamy Państwa do zainteresowania się naszą ofertą, tym bardziej, że mamy konkurencyjne ceny i wysoką jakość wyrobów.